آخرین بروز رسانی وب سایت دوشنبه, 04 مرداد 1400      ساعت:

آگهی های ویژه

 
 

نکات مهم برای فروش خانه

نکات مهم برای فروش خانه

اگر تصمیم به فروش خانه دارید و نمی‌دانید برای فروش بهتر چه باید کرد، حتماً این مطلب را بخوانید. با رعایت چند راه‌کار ساده می‌توانید معامله خوبی انجام دهید. همچنین، نکات مهم درباره خرید و فروش همزمان و خرید خانه را در مطالبی دیگر توضیح داده‌ایم.

 
نکات مهم برای فروش خانه
 
- اولین قدم برای فروش راحت، قیمت‌گذاری واقع‌بینانه است. خریدار احتمالی، قبل از شما وارد بازار خرید و فروش خانه شده‌ و ملک شما اولین خانه‌ای نیست که می‌بیند. پس موقع بازدید، امکانات خانه و قیمت شما را مقایسه می‌کند. در مورد قیمت‌ خانه‌های اطراف خوب تحقیق کنید تا نه با گذاشتن یک قیمت پایین ضرر کنید و نه با یک قیمت بالا مشتری‌ها را از دست بدهید.
- همه خانه نوساز را برای حس تمیزی و نو بودنش دوست دارند، پس اگر می‌خواهید فروش راحتی داشته باشید، باید این حس را در خریدار ایجاد کنید. دیوارها را رنگ کنید، پنجره‌ها، کفپوش‌ها و کمدها را تمیز کنید. بازسازی کامل خانه ریسک دارد؛ ممکن است سلیقه شما با سلیقه خریدار فرق داشته باشد. اما یک حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه مطابق روز تأثیر مثبتی می‌گذارد. به هر حال سلیقه شخصیتان را اعمال نکنید؛ مثل انتخاب کاغذ دیواری بارنگ و طرح‌های خاص. این قبیل کارها در بالا بردن قیمت و فروش سریع‌تر کمک زیادی نمی‌کند. سعی کنید خانه را خلوت کنید تا فضای خانه بهتر دیده شود. مخصوصاً آشپزخانه را خلوت کنید تا دلباز به نظر برسد. اگر خانه حیاط دارد حتماً حیاط و باغچه را تمیز کنید.
- نقاط قوت خانه را بیشتر نشان دهید. مثلا اگر خانه نورگیر است و یا منظره خوبی دارد پرده‌ها را کنار بزنید تا مشخص شود. به بو و دمای خانه توجه کنید. اگر خانه بوی نامطبوعی داشته و تهویه مناسبی نداشته باشد چه کسی ممکن است از خانه شما خوشش بیاید؟ اگر در فصل گرما هستید، حتماً سیستم سرمایش خود را روشن کنید تا خریداران احتمالی بفهمند در گرما دچار مشکل نمی‌شوند.
- درست است که رفت و آمدها و بازدیدها ممکن است برنامه‌های شما را بهم بزند. اما باید برای فروش سریع از خودتان انعطاف نشان دهید. اگر انتظار داشته باشید خریداران زمانی که شما می‌توانید برای بازدید بیایند به راحتی مشتری برای خانه پیدا نمی‌شود.
- اگر حیوان خانگی دارید بهتر است موقع بازدید در خانه نباشد. شاید خیلی‌ها از دیدن گربه بامزه شما ذوق کنند، اما موقع خرید خانه موضوع فرق می‌کند؛ خیلی‌ها با نگهداری حیوانات در خانه راحت نیستند.
 
 
- برخی از افراد ترجیح می‌­دهند با استفاده از اینترنت به‌دنبال خانه بگردند و خیلی کم به بنگاه‌های مشاور املاک مراجعه می‌کنند. پس خانه خود را به‌همراه عکس‌های آن در وبسایت‌های معاملات املاک پربازدید آگهی کنید تا احتمال پیدا کردن مشتری مناسب بیشتر شود.
- کلماتی که برای توصیف خانه در آگهی انتخاب می‌کنید، باید هوشمندانه باشد.  عبارتی مثل؛ قیمت بی رقیب، عالی‌ترین فرصت خرید با بهترین قیمت، این فرصت را از دست ندهید، قیمت باور نکردنی، شرایط اکازیون، فروشنده واقعی در ترغیب مشتریان برای خرید تأثیر مثبت می‌گذارد. همین طور نقاط قوت خانه مثل نورگیر بودن، امکانات کامل، کم واحد بودن را درصورتی که برای خانه شما صادق است را در آگهی ذکر کنید.

تمامی حقوق این وب سایت برای مسکن بزرگ گلها محفوظ می باشد.

طراحی سایت طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار طراحی سایت